Oferta gastronomiczna

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszego Punktu Gastronomicznego

 

 

punkt gastronomiczny

Wspaniała lokalizacja Punktu Gastronomicznego, w którym znajduje się restauracja stwarzają niepowtarzalną atmosferę, jakiej nie znajdą Państwo w żadnym innym miejscu. Atutem jest położenie obiektu, z dala od gwaru i miejskiego hałasu. Punkt Gastronomiczny wyróżniają niskie ceny, a przy tym bardzo wysoka jakość potraw. Korzystając z gastronomicznych usług mają Państwo gwarancję kompleksowej, szybkiej i profesjonalnej obsługi.

Oferujemy dania kuchni polskiej. Charakterystyczny wystrój oraz wysoka jakoœć usług sprawia, iż od wielu lat nieprzerwanie organizujemy:

  • przyjęcia weselne
  • bankiety
  • studniówki
  • uroczyste kolacje jubileuszowe
  • kolacje opłatkowe.  

 

 

 Staramy się dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

zdjecie-jedzenie2

Naszą ofertę gastronomiczną uzupełniliœśmy o organizację imprez firmowych. Rozumiejąc, że każde wydarzenie jest inne - naszą ofertę projektujemy indywidualnie, dostosowując ją do wielkości firmy i wysokości budżetu. Zawsze staramy się, aby ten dzień i wieczór pozostał niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników i zaproszonych przez Państwa Gośœci.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami - profesjonalnie i rzetelnie przygotujemy ofertę, która spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy wysoką jakośœć usług gastronomicznych, fachową pomoc w organizacji usług dodatkowych (oprawa muzyczna, wystrój sali, aranżacja stołów) oraz profesjonalną obsługę.

 

 

 

zdjecie-jedzenie

Punkt Gastronomiczny jest od lat cenionym  miejscem masowych imprez, kameralnych spotkań znanym ze znakomitej kuchni. Gwarantujemy, że przygotowywane tam posiłki są nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla smakoszy znajdą się liczne dania wegetariańskie, rybne i sałatki.

 

 

 

Oferujemy także możliwość skorzystania z noclegów, tak aby nie musięli Państwo martwić się o odpoczynek po hucznej zabawie. Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 

tel./fax: 052 - 388 27 30

tel. kom. 519 146 914

 

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak