Wiktoria na mistrzostwach Polski młodzików

25 maj 2023

W Rzeszowie odbyły się mistrzostwa Polski młodzików w tenisie stołowym. W tym turnieju zagrała zawodniczka Krajny Sępólno - Wiktoria Ilcewicz.

Czytaj więcej...

Tenisistki Krajny na mistrzostwach Polski Kadetów

18 maj 2023

W Świdwinie w woj. zachodniopomorskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. W turnieju tenisa stołowego wystartowała drużyna tenisistek Krajny oraz indywidualnie Marta Knpaik.

Czytaj więcej...

Tenis stołowy 3 maja

05 maj 2023

W hali Krajna Arena rozegrano turniej tenisa stołowego z okazji Święta Konstytucji 3 maja. W turnieju rywalizowało blisko 50 zawodników z województwa kujawsko-pomorskiego oraz Chojnic i Szczecinka. Rywalizacja toczyła się w 4 kategoriach.

Czytaj więcej...

Brąz Wiktorii w Chełmnie

28 kwiecień 2023

W Chełmnie odbyły się mistrzostwa województwa młodziczek w tenisie stołowym. Klub Krajna reprezentowały dwie zawodniczki - Wiktoria Ilcewicz i Nadia Krzyżkowska, które wróciły z zawodów z brązowym medalem.

Czytaj więcej...

Medale kadetów w mistrzostwach województwa

17 kwiecień 2023

W Sępólnie Kraj. w hali Krajna Arena rozegrane zostały mistrzostwa województwa kadetów w tenisie stołowym. Najlepsi kadeci w województwie walczyli nie tylko o medale ale również o przepustki na mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej...

 

  Dariusz Stoński Photography      Zakład Ogólnobudowlany Trociński     Bank Spółdzielczy w Więcborku

 

    Duko    

 

  Seydak